Hyde Park

Váš prostor pro Vaše vyjádření k čemukoliv.

(Poznámka: K 16. červenci 2020 byly přepnuty všechny komentáře /tedy nejen zde ale i pod články/ do módu "Všichni i anonymové" po domluvě Administrátorů blogu)


Pár zdravých zásad obecně ku komentářům kdekoliv na blogu

Dodržování zákonů České Republiky by mělo být pro každého samozřejmostí. Při jejich případném porušení se vystavíte potenciálním právním postihům. Čímkoliv na tomto blogu výše zmíněná pravidla porušíte, bude Námi nekompromisně odstraněno.

Obecně si hlídejte, jaké informace zde vypustíte do světa. Dejte si pozor na zveřejňování osobních, či důvěrných údajů bez svolení cizí bytosti. Vězte, že informace, které jsou již volně dostupné na internetu/ve veřejných záznamech, nejsou nadále považovány za soukromé, potažmo důvěrné.

Nepoužívejte Archu X k účelu propagace vašich webů a produktů. Nepoužívejte zde stávající obsah z jiných zdrojů, za účelem finančního profitu, či získání jiných výhod. Jednoduše nespamujte.


Ne jen tak ledajaké komentáře

Budeme rádi, když se na Našem blogu vyjádříte, zanecháte Nám zde svůj pohled, názor na věc, pocit, připomínku, emoci, kritiku, či cokoliv jiného v tomto duchu.

My se budeme snažit o aktivní přístup k vám, jakožto čtenářům, v rámci pravidelného reagování na vaše komentáře. Přáli bychom si, aby rozhraní komentářů bylo místem navazujícím tematicky na daný článek, a případně i místem podněcujícím další diskuzi.

Nejsme žádní cenzoři, u Nás se rozhodně nemusíte bát, ani stydět vyjádřit svobodně svůj názor. My vám váš pohled na svět upírat nebudeme. Absolutní názorová svoboda je na Arše X alfou a omegou. Pouze slabí jedinci se bojí odlišných názorů. Esencí tohoto webu jsou dvě stabilní osobnosti, které ocení diverzitu nahlížení na jakoukoliv problematiku.


Tým Archy X


Komentáře

 1. Zkouska, ze.. ovsemze

  OdpovědětVymazat
 2. === ARCHA X - Rozchody a návraty ===

  Využiji této volné diskuze ku upozornění na můj nejnovější článek, který jsem umístil na Libimseti. A bylo by fajn, kdybyste vy využili možnosti této volné diskuze, třeba k ohodnocení jeho obsahu. Archa X nemá omezení, pluje ve všech mořích světa. Jen přístav má zde. Anebo připojte jakékoliv vaše postřehy, názory, náměty, hodnocení, prostě cokoliv vám přijde na mysl.

  Článek naleznete TADY

  A-A

  OdpovědětVymazat

Okomentovat